Bal karnawałowy przedszkolaków
Śladami roku ubiegłego 07.02.2014r. odbyła się zabawa karnawałowa, w której uczestniczyły nasze kochane dzieciaczki. Wszyscy się świetnie bawili z Kownem i Mikołajem przy skocznej i wesołej muzyce.
W trakcie przerwy przedszkolaki mogły obejrzeć teatrzyk kukiełkowy ,,O rybaku i złotej rybce’’.













