piątek 26 Cze 2026

Szukaj

Dzień Kobiet w przedszkolu - 2020

 „Tak, to wspaniałe, wielkie Święto,
więc spieszą chłopcy i panowie
z bukietem życzeń w barwach kwiatów-
uśmiechnąć się do Wszystkich Kobiet.”
R. Przymus

 

                                                               

W poniedziałek  9 marca 2020 r. w naszym przedszkolu obchodzono Dzień Kobiet. Chłopcy wszystkim dziewczynkom – „małym kobietkom” i tym „trochę większym” złożyli życzenia, wręczyli kolorowe laurki i kwiaty. Wszystkie przedszkolaki z okazji tego dnia otrzymały słodki podarunek - jajko niespodziankę.Panie pracujące w przedszkolu  i dziewczynki dziękują chłopcom za piękne kwiaty, życzenia i laurki.  

Elżbieta Jakubczak