czwartek 25 Cze 2026

Szukaj

Dzień Ziemi w przedszkolu

Dnia 23 kwietnia 2018r. w Gminnym Przedszkolu w Tarnawatce- Tartak obchodzony był Dzień Ziemi.

Dzieci przedstawiły krótką część artystyczną dla zaproszonych gości, wśród których znaleźli się: rodzice, pani dyrektor Bernadeta Wołoszyńska, pan sekretarz Marian Szałapski, przewodnicząca Rady Gminy Kazimiera Mandziuk, pracownik GOK-u Aleksandra Łaba i pan Łukasz Litwińczuk.

Głównym punktem uroczystości był „Ekologiczny pokaz mody”. Stroje wykonali rodzice wraz z dziećmi z materiałów przeznaczonych do recyklingu ( folii, papieru, gazet, rolek po papierze, tektury, butelek plastikowych, nakrętek, płyt, worków).

Należy podkreślić, że wszystkie przebrania były bardzo ciekawe, pomysłowe, a niektóre nawet zaskakujące.

Podsumowującą częścią spotkania było wspólne obejrzenie edukacyjnego filmu pt. „Jak segregować odpady”.

Serdecznie dziękujemy wszystkim rodzicom za zaangażowanie i pracę włożoną w organizację tego wydarzenia.