środa 24 Cze 2026

Szukaj

Szkolny Turniej Piłki Nożnej Dziewcząt

  19.10.2012r. odbył się Szkolny Turniej Piłki Nożnej Dziewcząt. Do turnieju zgłosiło się sześć drużyn, reprezentacje poszczególnych klas. Wyniki klasyfikacji końcowej przedstawiają się następująco: I miejsce – klasa IIIB, II miejsce – klasa IIIA, III miejsce – klasa IB Szkolny Turniej Piłki Nożnej Dziewcząt odbył się w ramach programu „Trzymaj Formę”