środa 24 Cze 2026

Szukaj

Szkolny Turniej Piłki Nożnej Chłopców

16.10.2012r. odbył się Szkolny Turniej Piłki Nożnej Chłopców. Do turnieju zgłosiło się sześć drużyn, reprezentacje poszczególnych klas. Wyniki klasyfikacji końcowej przedstawiają się następująco: I miejsce – klasa IIIB, II miejsce – klasa IIIA, III miejsce – klasa IIB Szkolny Turniej Piłki Nożnej Chłopców odbył się w ramach programu „Trzymaj Formę”