Przedszkolaki górą
Dzieci z naszego przedszkola wzięły udział w Ogólnopolskim Strażackim Konkursie Plastycznym pod hasłem „Strażacy chronią lasy – lasy chronią klimat! Jestem odpowiedzialny z natury, czuję klimat”. Do etapu gminnego zakwalifikowano 24 prace. Podczas uroczystego apelu wszyscy uczestnicy dostali podziękowania i drobne upominki. W eliminacjach powiatowych miejsce I zajęła Oliwia Matwiejszyn, miejsce II Róża Miśkiewicz, miejsce III zajęła Hanna Łaba, a wyróżnienie Aleksander Mużacz. Wręczenie nagród odbyło się 14 maja 2023 r. w Perespie podczas Powiatowych Obchodów Dnia Strażaka. Ponadto praca Hanny Łaby zdobyła wyróżnienie na szczeblu wojewódzkim.
Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursu, a autorom nagrodzonych prac bardzo mocno gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!
Dorota Piróg



















