Spotkania opłatkowe i jasełka w Gimnazjum
19 grudnia 2014 roku w Publicznym Gimnazjum w Tarnawatce odbyły się tradycyjne spotkania opłatkowe w klasach. Po spotkaniach odbyło się podsumowanie i wręczenie nagród i wyróżnień w X Konkursie na Komputerowy Projekt Kartki Świątecznej. Następnie rozpoczęły się jasełka Bożonarodzeniowe, koncert kolęd w wykonaniu naszej młodzieży gimnazjalnej i szkolne spotkanie opłatkowe.

