Zebrali laury w Powiatowym III Konkursie Recytatorskim im. Tomasza Zamoyskiego!

I miejsce zdobyła Sandra Ewa Litwińczuk!

 Kacper Mariusz  Litwińczuk wygrał II miejsce !

Katarzyna Maria Cepil zyskała III miejsce w kategorii uczniów klas IV-VI !

 Katarzyna Bartoszyńska  otrzymała III miejsce w kategorii gimnazjalistów.

            Konkurs był organizowany  6 października 2014 roku przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Tomaszowie Lubelskim im. Tomasza Zamoyskiego w Tomaszowskim Domu Kultury. Wysłuchano 64 recytatorów, dlatego sukces  uczniów Szkoły Podstawowej w Tarnawatce  i Publicznego Gimnazjum w Tarnawatce jest tym większy.             Sandra Ewa Litwińczuk została zaproszona z panią, która ją przygotowała Alicją Mazur  i z rodzicami na uroczystą sesję upamiętniającą nadanie praw miejskich naszemu miastu powiatowemu 7 października. Burmistrz Wojciech Żukowski uroczyście wręczy  nagrody i dyplomy. Zwycięzcy w każdej kategorii ponownie zaprezentują wiersze.

            Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.