Protokół Gminnego Konkursu Recytatorskiego „Jestem małym patriotą”

Tarnawatka, 04.11.2021r.

 

Protokół  Gminnego Konkursu Recytatorskiego „Jestem małym patriotą”

objętego honorowym patronatem Posła na Sejm Rzeczypospolitej Polskiej Tomasza Zielińskiego i Wójta Gminy Tarnawatka Piotra Pasiecznego.

Do konkursu przeprowadzonego w ścisłym reżimie sanitarnym zgłosiło się 51 recytatorów. Obserwatorami byli: Dyrekcja Szkoły Podstawowej w Tarnawatce: Dorota Ciećko i Barbara Kierepka oraz Sekretarz Gminy Tarnawatka-  Marian Szałapski. Wykonawców oceniała komisja ekspertów:  Alicja Mazur, Małgorzata Knafel i Aneta Mużacz.

 

W kategorii przedszkola tytuł laureata otrzymali:

  1. Hanna Mużacz z grupy 4- latków;
  2. Łucja Kłos  z grupy 4- latków;
  3. Emila Kurzępa z grupy 4- latków;
  4. Nina Krajewska z grupy 4- latków;
  5. Aleksander Mużacz z grupy5- latków;
  6. Iga Jasińska z grupy5- latków;
  7. Adrian Rembisz z grupy5- latków;
  8. Nikola Antoniak z grupy 6- latków;
  9. Michał Berbeć z grupy 6- latków.
     

W kategorii klas 1-3 szkoły podstawowej  tytuł laureata otrzymali:

  1. Natalia Gardzioła – kl.2 - SP Huta Tarnawacka;
  2. Kinga Moskwa- kl.1- SP Tarnawatka;
  3. Jakub Jakimczuk- kl.2- SP Tarnawatka;
  4. Anita Berbeć – kl.3a - SP Tarnawatka;
  5. Maja Bul- kl.3b - SP Tarnawatka.

Wyróżnienia w kategorii przedszkola:

 Julia Gardzioła  z oddziału przedszkolnego ze Szkoły Podstawowej  w Hucie Tarnawackiej;   Aleksander Józefczuk-z grupy 3 –latków;

Agata Najda z grupy 4 -latków;

Aleksandra Dąbrowska z grupy mieszanej;
Milena Szokało  i Mikołaj Pasieczny z  grupy 5- latków;

Wojciech Najda, Maja Świder, Aleksander Szczepaniuk z grupy 6 latków z przedszkola w Tarnawatce.

 

Wyróżnienia w kategorii klas 1-3:

 Hanna Antoszak – kl.2 ze Szkoły Podstawowej  w Hucie Tarnawackiej oraz  uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Tarnawatce: Zuzanna Palak- kl.1;Lena Niedzielska, Maja

Wawrzusiszyn, Jonatan Dudek, Joanna Morwińska – kl.2;Wojciech Kudyba, Bartosz Adamczuk – kl.3a; Zuzanna Klich – kl.3b.

Wręczenie dyplomów i nagród dla laureatów i wyróżnionych recytatorów odbędzie się w dniu

10 listopada podczas uroczystego apelu z okazji Narodowego Święta Niepodległości.

Laureaci konkursu zaprezentują swoje utwory dla zaproszonych gości, nauczycieli
i najmłodszych uczniów naszej szkoły.

Komisja konkursowa