SPOTKANIE Z PRZEDSTAWICIELAMI WYDZIAŁU RUCHU DROGOWEGO W TOMASZOWIE LUBELSKIM
W dniu 10 grudnia 2013r. w naszej szkole gościliśmy przedstawicieli Wydziału Ruchu Drogowego w Tomaszowie Lubelskim - policjantów - panią Martę Margolt starszego sierżanta i pana Piotra Mroczkowskiego sierżanta sztabowego. Spotkanie odbyło się w dwóch grupach: uczniowie klas 0-III i klas IV-VI. Podczas spotkania policjanci przypomnieli uczniom o tym, jak bezpiecznie poruszać się po drogach, podróżować, korzystać z Internetu, oraz jak reagować w sytuacji różnych zagrożeń. Goście ostrzegali też przed osobami nieznajomymi, z którymi nie wolno rozmawiać oraz wpuszczać ich do domu. Uczulili uczniów na zachowanie szczególnej ostrożności podczas poruszania się po drogach w okresie zimowym, a także podczas zabaw zimowych.
Uczniowie czynnie uczestniczyli w spotkaniu, zadawali pytania, dzielili się swoimi spostrzeżeniami i doświadczeniami.
Elżbieta Jakubczak
