MAMO, TATO - JADĘ NA WYCIECZKĘ.

  W dniu 24 maja 21 osobowa grupa  przedszkolaków pod opieką wychowawczyni pani Elżbiety Jakubczak i pani Ani Panek nauczycielki języka angielskiego uczestniczyła w jednodniowej wycieczce do Zamościa. Głównym celem wycieczki było zapoznanie dzieci ze zwierzętami i wystawami  zamojskiego ZOO. Dzieci na żywo mogły obejrzeć  mieszkańców tego urokliwego miejsca.  W programie wycieczki były również zabawy w „Fantazji”- krainie zabaw dziecięcych. Na koniec dzieci delektowały się przepysznymi polędwiczkami w Broaster – Chicken.Przedszkolaki podczas wycieczki spisały  się świetnie. To była dla nich niezapomniana lekcja i ciekawa przygoda, zwłaszcza, że po raz pierwszy uczestniczyły w takim wyjeździe.

Elżbieta Jakubczak