Gry i zabawy na lodowisku w Tomaszowie lub.

 Dnia 12 lutego 2016 r. uczniowie kl. IV – VI wyjeżdżali na lodowisko do Tomaszowa Lub. Celem naszego wyjazdu było rozwijanie sprawności fizycznej i zachęcanie do aktywnego spędzania wolnego czasu. Na lodowisku wesoło spędziliśmy czas, niektórzy śmigali po tafli lodu , jak prawdziwi łyżwiarze, a niektórzy uczyli się i zaliczali upadki. Wszyscy bawili się wspaniale, to było widać na roześmianych buziach. Potem spacerowaliśmy po miejskim parku, a następnie udaliśmy się  na smaczną pizzę do Tabasco.