Rozrywkowy Dzień Chłopca zorganizowany przez samorząd
Po powszechnych, równych i tajnych wyborach w piątek 25 września 2015 roku pracę rozpoczął samorząd szkolny w następującym składzie:
Przewodnicząca: Sandra Tymczuk
Zastępca przewodniczącej: Kacper Litwińczuk
Sekretarz:Wiktoria Dziuba
Skarbnik:Amelia Rybaczyńska.
Opiekunem samorządu wybrano Małgorzatę Knafel.
5 października zorganizowano dyskotekę z okazji Dnia Chłopca. Atrakcjami wieczoru były:"Randka w ciemno" według pomysłu Kacpra Litwińczuka i zabawa"Zakochaj się!" zainicjowana przez Katarzynę Cepil. Zainteresowanie chłopców i dziewcząt było ogromne. Zdaniem uczniów klas IV-VI to była wyjątkowo udana impreza.
Małgorzata Knafel
