Koncert uczniów Państwowej Szkoły Muzycznej w Tomaszowie Lubelskim
W czwartek, 26 marca 2015 r. w GOK-u, uczniowie naszego gimnazjum oraz szkoły podstawowej mieli możliwość wzięcia udziału w godzinnym koncercie przygotowanym przez uczniów Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia w Tomaszowie Lubelskim. Wszyscy mogli posłuchać utworów wykonywanych na instrumentach dętych oraz perkusyjnych. Tomaszowskiej młodzieży towarzyszyli nauczyciele ze szkoły muzycznej. Wśród młodych wykonawców wystąpiło dwóch uczniów z naszego gimnazjum: Dawid Kulik oraz Jakub Bartoszyński. Dawid grał na instrumentach perkusyjnych, natomiast Kuba zagrał na tubie. Koncert był bardzo interesujący, a wszyscy wykonawcy otrzymali gromkie brawa. Na zakończenie pan Sylwester Gumiela pochwalił zachowanie naszych uczniów oraz zachęcił do zapisania się do szkoły muzycznej.
