„Jeszcze jeden listopad do okna zapukał …”

7 listopada 2014 roku w  gimnazjum odbyła się uroczystość, upamiętniająca odzyskanie niepodległości przez Polskę. Uczniowie naszej szkoły, przy współudziale uczennic ze szkoły podstawowej zaprezentowali wzruszający montaż słowno- muzyczny, przenoszący publiczność w trudne czasy największych poświęceń i nieustających dążeń do wyzwolenia Ojczyzny.

Zaprezentowana uroczystość stała się istotnym elementem towarzyszącym  społeczności szkolnej w przeżywaniu Narodowego Święta Niepodległości.

Program został przygotowany przez p. Barbarę Kierepkę oraz p. Ewę Zieńko.