Drugoklasiści na krytej pływalni w Zamościu

Mając na uwadze  konieczność wzmacniania kondycji fizycznej i psychicznej, promowania aktywności fizycznej i zdrowego trybu życia wśród dzieci, wychowawczyni  klasy drugiej pani Elżbieta Jakubczak zorganizowała swoim wychowankom wyjazd na krytą pływalnię do Zamościa. Opiekę nad dziećmi pełniła pani  Irena Romańczuk.
Pobyt na basenie to niesamowita chwila relaksu dla dzieci  oraz uświadomienie, że ruch to nie tylko obowiązkowe zajęcia z wychowania fizycznego lecz różne formy  aktywności fizycznej podejmowane w ciągu dnia.