Drugoklasiści na krytej pływalni w Zamościu
Mając na uwadze konieczność wzmacniania kondycji fizycznej i psychicznej, promowania aktywności fizycznej i zdrowego trybu życia wśród dzieci, wychowawczyni klasy drugiej pani Elżbieta Jakubczak zorganizowała swoim wychowankom wyjazd na krytą pływalnię do Zamościa. Opiekę nad dziećmi pełniła pani Irena Romańczuk.
Pobyt na basenie to niesamowita chwila relaksu dla dzieci oraz uświadomienie, że ruch to nie tylko obowiązkowe zajęcia z wychowania fizycznego lecz różne formy aktywności fizycznej podejmowane w ciągu dnia.
