"POSKROMIENIE ZŁOŚNICY" w Tomaszowskim Domu Kultury

    11 lutego 2014 r. 70 uczniów klas I-III Publicznego Gimnazjum w Tarnawatce  wyjechało do Tomaszowskiego Domu Kultury na spektakl przygotowany przez amatorski zespół teatralny pt. „Poskromienie złośnicy”. Podstawą tego przedstawienia był tekst komedii Wiliama Szekspira, który został poddany uwspółcześnieniu i otrzymał elementy kolorytu lokalnego. Autorka adaptacji pani Maria Kozyra dodała do niego wiele porywających piosenek.
    Młodzi i starsi aktorzy podeszli do swojej pracy z ogromnym entuzjazmem. W trakcie przedstawienia widzowie nagrodzili ich wielokrotnie brawami.