W dniu 17 stycznia 2014 r. dziewczynki z „Małego chórku” uczestniczyły w konkursie „Przybieżeli do Betlejem”, który odbył się w Zespole Szkół przy Sanatorium Rehabilitacyjnym w Krasnobrodzie. To było bardzo dobre zakończenie okresu kolędowego - dziewczynki wyśpiewały I miejsce.