„MAŁY CHÓREK” NA ZAKONCZENIU KOLĘDOWANIA

W dniu 17 stycznia 2014 r. dziewczynki  z „Małego chórku” uczestniczyły w  konkursie  „Przybieżeli do Betlejem”, który odbył się w Zespole Szkół przy Sanatorium Rehabilitacyjnym w Krasnobrodzie. To było bardzo dobre zakończenie okresu kolędowego -  dziewczynki wyśpiewały  I miejsce.