Protokół z odbytego Szkolnego Konkursu Kolęd i Pastorałek ,,Hej Kolęda, Kolęda”

W dniu 7  grudnia 2012r. odbył się szkolny Konkurs Kolęd i Pastorałek „Hej Kolęda, Kolęda”.

Komisja oceniająca w składzie:

Przewodniczący komisji -  pan Kamil Kostur – muzyk, organista

Członkowie- pani Bernadeta Wołoszyńska – Dyrektor ZSiP w Tarnawatce pan Marian Szałapski Sekretarz Urzędu Gminy w Tarnawatce  po wysłuchaniu 34 solistów postanowiła przyznać nagrody i wyróżnienia:

Kategoria  przedszkole

I miejsce Natalia Dudek – kl.0b

II miejsce Klaudia Przybysz – kl.0b

III miejsce Roksana Malec – kl.0a


Kategoria  klas I-III
I miejsce Kinga Margolt – kl.II
II miejsce Kacper Litwińczuk – kl.IIIa
III miejsce Natalia Mizuk – kl.II

Wyróżnienia:
Sandra Tymczuk- kl.II
Cepil Katarzyna – kl.IIIa
Aleksandra Krzeszowska – kl.I

Kategoria  klas IV-VI
I miejsce Sandra Litwinczuk – kl.IVb
II miejsce Jakub Iwanicki – kl.V
III miejsce – Karolina Stroczyńska – kl.VI

Kategoria  gimnazjum
I miejsce Katarzyna Kurylak kl.Ia
II miejsce Martyna Ciupera kl.Ia
III miejsce Monika Mazur kl.IIIb

    Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział, opiekunom za przygotowanie dzieci. Zdobywców I, II i III miejsca zapraszamy do udziału w Gminnym Konkursie Kolęd i Pastorałek „Hej Kolęda, Kolęda”, który odbędzie się w dniu 13 grudnia o godz.12.00 w ZSiP  w Tarnawatce.

Komisja konkursowa