Protokół z odbytego Szkolnego Konkursu Kolęd i Pastorałek ,,Hej Kolęda, Kolęda”
W dniu 7 grudnia 2012r. odbył się szkolny Konkurs Kolęd i Pastorałek „Hej Kolęda, Kolęda”.
Komisja oceniająca w składzie:
Przewodniczący komisji - pan Kamil Kostur – muzyk, organista
Członkowie- pani Bernadeta Wołoszyńska – Dyrektor ZSiP w Tarnawatce pan Marian Szałapski Sekretarz Urzędu Gminy w Tarnawatce po wysłuchaniu 34 solistów postanowiła przyznać nagrody i wyróżnienia:
Kategoria przedszkole
I miejsce Natalia Dudek – kl.0b
II miejsce Klaudia Przybysz – kl.0b
III miejsce Roksana Malec – kl.0a
Kategoria klas I-III
I miejsce Kinga Margolt – kl.II
II miejsce Kacper Litwińczuk – kl.IIIa
III miejsce Natalia Mizuk – kl.II
Wyróżnienia:
Sandra Tymczuk- kl.II
Cepil Katarzyna – kl.IIIa
Aleksandra Krzeszowska – kl.I
Kategoria klas IV-VI
I miejsce Sandra Litwinczuk – kl.IVb
II miejsce Jakub Iwanicki – kl.V
III miejsce – Karolina Stroczyńska – kl.VI
Kategoria gimnazjum
I miejsce Katarzyna Kurylak kl.Ia
II miejsce Martyna Ciupera kl.Ia
III miejsce Monika Mazur kl.IIIb
Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział, opiekunom za przygotowanie dzieci. Zdobywców I, II i III miejsca zapraszamy do udziału w Gminnym Konkursie Kolęd i Pastorałek „Hej Kolęda, Kolęda”, który odbędzie się w dniu 13 grudnia o godz.12.00 w ZSiP w Tarnawatce.
Komisja konkursowa
