"Grzeczność i kultura osobista to jest sprawa oczywista"
25 stycznia 2019r. gościliśmy po raz kolejny w naszej szkole znanego już uczniom Clowna Waldusia. Tym razem gość zaprezentował pouczający i pełen humoru program pod hasłem:
" Grzeczność i kultura osobista,
to jest sprawa oczywista,
nie tylko w szkole - poza szkołą też.
Super gościa zrobią z Ciebie! Wiesz?"
Tradycyjnie nie zabrakło mądrych i głębokich słów nawiązujących do tematu, sprytnych sztuczek, wesołych scenek, niecodziennych rekwizytów, muzyki i tańca. Były również podchwytliwe zagadki i ciekawe zadania. Clown poprzez zabawę zwrócił uwagę na to, jak ważna jest w życiu grzeczność i kultura osobista. Chętni uczniowie mieli możliwość wykazać się sprytem, sprawnością i poczuciem humoru. Za występy dzieci były nagradzane słodyczami i brawami. Występ Waldusia wprowadził publiczność we wspaniały nastrój, a chwile spędzone z gościem były wspaniałą zabawą.
Jolanta Wołoszyn
