Wizyta świętego Mikołaja
Mikołajki, to szczególny dzień, na który z utęsknieniem czekają wszystkie dzieci. Mimo braku białego puchu 6 grudnia zgodnie z tradycją przybył do naszej szkoły długo oczekiwany gość. Mikołaj odwiedził dzieci z klas I - III. Wszyscy śmiało podchodzili do miłego staruszka, a on wręczał upragnione prezenty. Na koniec wizyty dzieci zrobiły sobie z Mikołajem pamiątkowe zdjęcie i zaprosiły go na następny rok.
Jolanta Wołoszyn
