Wyjazd na spektakl "Pocahontas"
W poniedziałek 10 grudnia 2018r uczniowie klas I - III udali się do Tomaszowskiego Domu Kultury, gdzie miało miejsce wspaniałe przedstawienie teatralne pt. "Pocahontas" w wykonaniu aktorów Katolickiego Teatru Edukacji z Krakowa. Dzieci miały okazję poznać indiańską księżniczkę, która mimo, że nie miała korony, ani pięknych strojów zachwycała swoją mądrością, dobrocią i wrażliwością. Dodatkowym atutem przedstawienia była piękna scenografia, wspaniałe kostiumy, muzyka i znakomicie dobrane dialogi, które rozbawiały publiczność. Ten pogodny, pełen dynamiki spektakl pokazał wszystkim widzom, że dobroć, uczciwość i odwaga pomagają zwyciężyć zło, osiągnąć szczęście, miłość i pokój.
Jolanta Wołoszyn
