Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019
3 września 2018 r. uczniowie Zespołu Szkół i Przedszkola w Tarnawatce rozpoczęli kolejny rok szkolny 2018/19. Na początku była uroczysta Msza Święta w kościele pod wezwaniem Św. Ap. Piotra i Pawła. Następnie uczniowie wraz ze swoimi opiekunami udali się do budynku szkoły. Dalsza część uroczystości miała miejsce w hali sportowej. Rozpoczęła się od odśpiewania "Mazurka Dąbrowskiego". Po hymnie pani dyrektor Bernadeta Wołoszyńska skierowała w stronę uczniów, rodziców i nauczycieli gorące słowa powitania oraz krótko przedstawiła organizację roku szkolnego 2018/19. Następnie pani wicedyrektor Dorota Ciećko odczytała list od Wojewody Lubelskiego. Na zakończenie uroczystości uczniowie wraz z wychowawcami udali się do swoich klas.
Życzymy powodzenia!
Jolanta Wołoszyn
