Spektakl teatralny „Calineczka”

Dnia 1 marca 2018r. w naszej szkole gościliśmy aktorów ze studia teatralnego Art-Re z Krakowa. Uczniowie z klas 0 - III mieli wielką przyjemność zasiąść „na widowni” i poznać historię Calineczki. Dzieci śmiechem  reagowały na zabawne dialogi i żarty. Bardzo chętnie wkraczały na scenę zapraszane przez artystów do wspólnej zabawy. Ta wspaniała opowieść  przepełniona pięknymi kolorami, muzyką i śpiewem przeniosła widzów w świat  baśni. Widzowie uczestnicząc czynnie w przygodach Calineczki uczyli się dobroci, uczciwości, opiekuńczości i niesienia pomocy potrzebującym. Spektakl dostarczył niezapomnianych wzruszeń i refleksji. 

 Jolanta Wołoszyn