WYCIECZKA DO NADLEŚNICTWA

W dniu  19.05.2014 roku dzieci z Gminnego Przedszkola  w Tarnawatce – Tartak wybrały  się na wycieczkę do Nadleśnictwa  Tomaszów  Lubelski, która miała charakter poznawczy i edukacyjny. Maluchy  uczestniczyły w ciekawych zajęciach edukacyjnych. Pogłębiły swoją wiedzę na temat lasu i jego mieszkańców, obejrzały ciekawe eksponaty przyrodnicze. Potem udały się na ścieżkę edukacyjną oraz do ogrodu botanicznego ,, AROBORETUM’’, w którym zobaczyły  rzadkie gatunki drzew obcego pochodzenia. Na zakończenie wszystkie przedszkolaki otrzymały opaski odblaskowe  i podziękowały za wspaniałą lekcję przyrody.