ZAPRASZAMY DO PRZEDSZKOLA
Szanowni Rodzice!
1 września rozpoczynamy nowy rok szkolny 2021/2022.
Informujemy, że w związku z trwającą pandemią SARS-CoV-2
w dalszym ciągu funkcjonujemy w reżimie sanitarnym. Prosimy
o przypomnienie sobie lub zapoznanie się z obowiązującymi procedurami bezpieczeństwa w okresie pandemii COVID-19 na terenie przedszkola http://zsip.cal24.pl/index.php?start=133 .
W przedszkolu nie ma oficjalnego rozpoczęcia roku szkolnego. Od 1 września pracujemy w godzinach od 6.30 do 16.00. Od tego dnia dzieci będą miały zapewnione posiłki. Zajęcia z podstawy programowej organizowane są w godzinach 7.30 – 12.30. Rodzice/ opiekunowie przyprowadzają dzieci do godziny 8.30. Prosimy o przyniesienie i pozostawienie w szatni ubrań na zmianę, wyprawki przedszkolnej i pakietów pomocniczych. Każde dziecko powinno mieć obuwie zmienne, które samodzielnie założy i zapnie. Prosimy o podpisanie wszystkich rzeczy.
W ustalonych terminach odbędą się spotkania wychowawców grup
z Rodzicami.
Życzymy zdrowia i zapraszamy dzieci do naszego Przedszkola.
Dorota Ciećko
Barbara Kierepka
