Bal karnawałowy przedszkolaków

Śladami roku  ubiegłego 07.02.2014r. odbyła się zabawa karnawałowa, w której uczestniczyły nasze kochane dzieciaczki. Wszyscy się świetnie bawili z Kownem i Mikołajem  przy skocznej i wesołej muzyce.

 W trakcie przerwy przedszkolaki mogły obejrzeć teatrzyk kukiełkowy ,,O rybaku i złotej rybce’’.