V Ogólnopolskie Biegi w Tomaszowie Lubelskim

W dniu 15 września 2012 roku uczniowie naszego gimnazjum brali udział w V Ogólnopolskich Biegach z okazji obchodów 73 rocznicy Bitew pod Tomaszowem Lubelskim we wrześniu 1939r.

Wyniki uczniów przedstawiają się następująco:

Dziewczęta – kat. Młodziczki

II miejsce – Dej Kinga

III miejsce – Mazur Monika

IV miejsce – Kuźma Paulina

VI miejsce –Górnik Wioleta

VII miejsce – Sarzyńska Natalia

VIII miejsce – Mazurek Wioleta

 Chłopcy:

II miejsce – Bzikot Dawid- kat. Młodzik

IV miejsce – Niedźwiedź Szymon – kat. Gimnazjalista

V miejsce – Przysucha Radosław –kat. Młodzik

X miejsce – Krajewski Krzysztof – kat. Gimnazjalista

Gimnazjalistom gratulujemy osiągniętych wyników, a opiekunom -  p. R. Litwińczuk i  p. M. Litwińczuk życzymy dalszych sukcesów.