Spotkanie z biegaczami z Lublina

 

 

       14.05.2013r. gościliśmy w naszej szkole biegaczy z Lublina, Piotra i Tomasza Chmielewskich. Bracia  marszobiegiem pokonują trasę z Lublina do Lwowa (220 km), promując Pierwszy Maraton Lubelski, który odbędzie się 8 –go czerwca 2013 r. Podczas spotkania biegacze zachęcali do  zdrowego trybu życia i spędzania czasu na świeżym powietrzu, a przede wszystkim do biegania jako najbardziej dostępnej formy ruchu. Pana Piotra i Tomasza pozdrawiamy i życzymy nieustającej wytrzymałości.