MISTRZOSTWA POWIATU W LEKKIEJ ATLETYCE – GIMNAZJADA

13.05.2013 r. w Tomaszowie Lubelskim  na obiektach sportowych ZS nr 4 odbyły się Indywidualne Mistrzostwa Powiatu w Lekkiej Atletyce . Naszą szkołę reprezentowało ośmioro uczniów. Uczniowie startowali w biegu na 300 m, w biegu na 1000 m, oraz skoku w dal. III miejsce w biegu na 1000 m dziewcząt zdobyła Monika Mazur, również III miejsce w biegu na 1000 m chłopców zajął Damian Misztal ( oboje awansowali na zawody rejonowe, które odbędą się w Zamościu).