Gry i zabawy na lodowisku w Tomaszowie Lub.

W piątek 18 stycznia 2019 roku, uczniowie klasy VII wraz z wychowawcą byli na lodowisku w Tomaszowie Lub. Na lodowisku wesoło i mile spędziliśmy czas, doskonaląc swoje umiejętności jazdy na łyżwach. Po dobrej, choć krótkiej zabawie udaliśmy się na pyszny posiłek do Restauracji "Valentino". Trochę poobijani, ale zadowoleni  wróciliśmy do swoich domów, czekając na kolejny wyjazd.

Teresa Bartoszyk