Mistrzowie Rakietki w Z S i P
15 stycznia odbyły się Indywidualne Mistrzostwa Szkoły w Tenisie Stołowym. Zawody odbyły się w hali sportowej w dwóch kategoriach wiekowych dla dziewcząt i chłopców. W kategorii dziewcząt klas IV – VI zwyciężyła Laura Krasny z klasy V a, miejsce drugie zajęła Amelia Gumieńczuk z klasy VI a, na miejscu trzecim uplasowała się Anna Mamczur z klasy VI a, w tej samej kategorii wiekowej wśród chłopców zwyciężył Dominik Koper z klasy VI b, miejsce drugie zajął uczeń klasy V a Szymon Pękala, na trzecim miejscu został sklasyfikowany Szymon Baran z klasy IV a. W kategorii dziewcząt klas VII, VIII SP i III Gimnazjum pierwsze miejsce zajęła Sylwia Czop z klasy VIII, drugie miejsce przypadło Sylwii Cisek z klasy VIII, na trzecim miejscu uplasowała się Martyna Szokało z klasy VII, wśród chłopców zwyciężył Kacper Samek z klasy III b, drugie miejsce zajął Jakub Zaturski z klasy III a, na trzecim miejscu został sklasyfikowany Krystian Skali z klasy III b. Uczniowie za miejsca I –III otrzymali dyplomy, a zwycięzcy poszczególnych kategorii nagrody. Zawody zorganizowali nauczyciele wychowania fizycznego.
Mariusz Litwińczuk
