WYJAZD NA LODOWISKO DO ZAMOŚCIA
17 stycznia 2019 roku odbył się wyjazd na lodowisko do Zamościa. 44 - osobowa grupa uczniów klasy VIII i III klas gimnazjum doskonaliła umiejętność jazdy na łyżwach pod opieką pani Renaty Litwińczuk, pani Anny Najda i pana Mariusza Litwińczuka. W drodze powrotnej wstąpiliśmy do Restauracji McDonald’s. Fantastyczne humory i równie dobra pogoda sprawiły, że wyjazd uważamy za wyjątkowo udany.
Renata Litwińczuk
