Szkolny Turniej Tenisa Stołowego Dziewcząt

W dniu 04 grudnia 2012 roku odbył się Szkolny Turniej Tenisa Stołowego Dziewcząt – gry pojedyncze. Do turnieju przystąpiło 12 uczennic z poszczególnych klas wyłonionych w drodze eliminacji klasowych.

Wyniki klasyfikacji końcowej przedstawiają się następująco : I miejsce Edyta Krupa (kl. IIIB) II miejsce Weronika Romańczuk (kl. IIA)  III miejsce Magdalena Burchan (kl. IA). Szkolny Turniej Tenisa Stołowego Dziewcząt odbywał się   w ramach ogólnopolskiego programu „Trzymaj Formę”.