Szkolny Turniej Tenisa Stołowego Dziewcząt
W dniu 04 grudnia 2012 roku odbył się Szkolny Turniej Tenisa Stołowego Dziewcząt – gry pojedyncze. Do turnieju przystąpiło 12 uczennic z poszczególnych klas wyłonionych w drodze eliminacji klasowych.
Wyniki klasyfikacji końcowej przedstawiają się następująco : I miejsce Edyta Krupa (kl. IIIB) II miejsce Weronika Romańczuk (kl. IIA) III miejsce Magdalena Burchan (kl. IA). Szkolny Turniej Tenisa Stołowego Dziewcząt odbywał się w ramach ogólnopolskiego programu „Trzymaj Formę”.
