Wyjazd młodzieży z klasy III A na kręgle

      Dnia 23 listopada 2012 roku po zajęciach lekcyjnych 15 uczniów klasy III A pod opieką  pani R. Litwińczuk i pana M. Litwińczuka wybrało się na kręgielnię do miejscowości Kolonia Łaszczówka. Podczas pobytu na kręgielni wszyscy bardzo dobrze bawili się. Kilka osób po raz pierwszy grało w kręgle, ale znakomicie poradziło sobie z tym trudnym wyzwaniem. Wyjazd odbywał się w ramach fakultetu z wychowania fizycznego i ogólnopolskiego programu „Trzymaj Formę”.