Szanowni Państwo, drodzy Uczniowie!

Od 18 stycznia 2021r. nauka dla uczniów klas I-III Szkoły Podstawowej w Tarnawatce będzie odbywała się stacjonarnie zgodnie z obowiązującym planem zajęć przewidzianym na I semestr, natomiast uczniowie klas IV-VIII  nadal pozostają  w trybie nauczania zdalnego również zgodnie z aktualnym planem zajęć oraz obowiązującą ,,Procedurą kształcenia na odległość…” zamieszczoną na stronie internetowej szkoły.

W związku z powyższym podajemy najistotniejsze informacje odnoszące się do uczniów klas I-III:

  1. Organizacja zajęć w szkole będzie odbywała się w oparciu o wytyczne MEiN, MZ i GIS oraz Procedur bezpieczeństwa…
  2. Dowóz zorganizowany  do szkoły  (klasy I-III) zgodnie z grafikiem przedstawionym poniżej.
  3. Dzieci z klas I-III będą miały zagwarantowaną opiekę świetlicową w godzinach porannych od godz. 6.45 i popołudniowych do godz.16.00. Ze względów bezpieczeństwa prosi się rodziców, aby w przypadku braku takiej konieczności, nie pozostawiać dziecka w świetlicy szkolnej.
  4. Nie zmieniają się zasady funkcjonowania stołówki. Spożywanie posiłków będzie się odbywało w systemie zmianowym, w tych samych grupach z zachowaniem dystansu.
  5. Aby kontakt z dziećmi był jak najmniejszy, oprócz szatni szkolnej do tego celu przystosowano inne pomieszczenia szkolne. Należy przygotować worki na obuwie zmienne.
  6. W czasie przerw międzylekcyjnych każda klasa będzie miał wydzieloną strefę (przestrzeń), w której, stosując osłonę ust i nosa, będzie spędzała czas.
  7. Każda klasa będzie miała wydzieloną toaletę odpowiednio oznakowaną.
  8. Uczniowie i rodzice będą mogli korzystać z porad psychologa i logopedy.
  9. Do dyspozycji uczniów będzie też biblioteka szkolna.
  10. Wszelkie zaktualizowane informacje będziemy przekazywać na bieżąco.
  11. Prosimy śledzić stronę internetową szkoły, w razie pytań i wątpliwości zachęcamy do kontaktów z wychowawcami.

 

 

Życzymy wszystkim zdrowia

Bernadeta Wołoszyńska

-Dyrektor ZSiP w Tarnawatce

Dorota Ciećko

-wicedyrektor