INFORMACJA
Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2017/2018 rozpocznie się o godz. 8.00 Mszą św. w kościele parafialnym w Tarnawatce. Bezpośrednio po Mszy św., około godz. 8.50, odbędą się uroczystości szkolne. W Szkole Podstawowej uroczystość będzie miała miejsce w hali sportowej. Uczniowie Publicznego Gimnazjum podsumują rok szkolny w sali południowej.
Uczniowie korzystający z dowozu zorganizowanego:
Rano odjazd zgodnie z rozkładem (bezpośrednio do kościoła).
Powrót około godz.10.30
