wtorek 09 Cze 2026

Szukaj

Nagrody dla uczniów w konkursie „Wioski bez troski”

1 czerwca 2026 roku dyrektor szkoły pani Dorota Ciećko wręczyła podziękowania i nagrody laureatom konkursu plastycznego „Wioski bez troski”, którego fundatorem była Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego w Tomaszowie Lubelskim.

 

Nagrody otrzymali: Lena Smyk, Iga Bukała, Zofia Litwińczuk, Alicja Wawrzusiszyn, Igor Pachla, Aleksander Mużacz, Dawid Cymerman, Oliwia Matwiejszyn, Daria Maryńczak, Jacob Luchowski, Iga Jasińska, Alicja Bukała. Konkurs był doskonałą okazją do rozwijania talentów plastycznych uczniów oraz promowania wiedzy na temat bezpieczeństwa na terenach wiejskich. Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom zaangażowania, kreatywności i ciekawych prac konkursowych. Życzymy kolejnych sukcesów i rozwijania swoich pasji artystycznych.

Elżbieta Jakubczak

BIP

Imieniny

Dzisiaj jest
Wtorek
9 czerwca 2026
Imieniny obchodzą
Felicjan, Pelagia, Pelagiusz
Do końca roku zostało
206 dni

Galeria

Warto odwiedzić

Statystyki

038148525
Dzisiaj
Wczoraj
Ten Tydzień
Tydzień temu
Ten Miesiąc
Poprzedni Miesiąc
Razem
22314
45123
102155
37813626
294160
1008791
38148525

Twój IP: 74.7.242.40
Server Time: 2026-06-09 11:30:16

Gościmy

Odwiedza nas 431 gości oraz 0 użytkowników.

Deklaracja dostępności