Protokół z rozstrzygnięcia konkursu plastycznego dla klas 1-3

Protokół z rozstrzygnięcia konkursu plastycznego dla klas 1-3 realizowanego w ramach programu regionalnego wsparcia edukacji ekologicznej

 

W Zespole Szkół i Przedszkola w Tarnawatce odbył się konkurs plastyczny dla klas 1-3 „Bezpieczny świat bez dymu”.

Celem konkursu było :

- uwrażliwienie uczniów na piękno przyrody i otaczającego świata

- rozwijanie wrażliwości ekologicznej

- dostrzeganie zmian w środowisku

Dnia 27.09.2023 r. spośród wszystkich prac komisja w składzie:

  1. Dorota Ciećko – dyrektor ZSiP w Tarnawatce
  2. Monika Czerniak – Uchman – nauczyciel
  3. Monika Borek – nauczyciel
  4. Anna Lewandowska  - nauczyciel
  5. Magdalena Sapieha – Litwińczuk – przedstawiciel rodziców, pracownik szkoły
  6. Michał Mulawa – przedstawiciel samorządu uczniowskiego

wyłoniła zwycięzców konkursu.

 Lista nagrodzonych :

Klasa 1

  1. Zofia Skroban
  2. Oliwia Czarnecka
  3. Daria Maryńczak
  4. Wojciech Wysocki
  5. Antonii Maliszewski
  6. Mikołaj Pasieczny
  7. Liliana Typek

Klasa 2

  1. Krajewska Wanessa
  2. Kinga Szczepaniuk
  3. Lena Bartecka
  4. Lena Piątkowska
  5. Zuzanna Gielmuda

 Klasa 3

  1. Nikola Rajtak
  2. Kacper Moskwa
  3. Zuzanna Palak
  4. Julia Kierepka
  5. Emilia Piechnik
  6. Kinga Kosak
  7. Marcel Sienkiel
  8. Kinga Moskwa

Prace konkursowe zostaną zaprezentowane na apelu podsumowującym program.

Nagrodzeni uczniowie pojadą na bezpłatną wycieczkę do Zwierzyńca w dn. 4.10.2023 r.