Protokół z rozstrzygnięcia konkursu plastycznego dla klas 1-3
Protokół z rozstrzygnięcia konkursu plastycznego dla klas 1-3 realizowanego w ramach programu regionalnego wsparcia edukacji ekologicznej
W Zespole Szkół i Przedszkola w Tarnawatce odbył się konkurs plastyczny dla klas 1-3 „Bezpieczny świat bez dymu”.
Celem konkursu było :
- uwrażliwienie uczniów na piękno przyrody i otaczającego świata
- rozwijanie wrażliwości ekologicznej
- dostrzeganie zmian w środowisku
Dnia 27.09.2023 r. spośród wszystkich prac komisja w składzie:
- Dorota Ciećko – dyrektor ZSiP w Tarnawatce
- Monika Czerniak – Uchman – nauczyciel
- Monika Borek – nauczyciel
- Anna Lewandowska - nauczyciel
- Magdalena Sapieha – Litwińczuk – przedstawiciel rodziców, pracownik szkoły
- Michał Mulawa – przedstawiciel samorządu uczniowskiego
wyłoniła zwycięzców konkursu.
Lista nagrodzonych :
Klasa 1
- Zofia Skroban
- Oliwia Czarnecka
- Daria Maryńczak
- Wojciech Wysocki
- Antonii Maliszewski
- Mikołaj Pasieczny
- Liliana Typek
Klasa 2
- Krajewska Wanessa
- Kinga Szczepaniuk
- Lena Bartecka
- Lena Piątkowska
- Zuzanna Gielmuda
Klasa 3
- Nikola Rajtak
- Kacper Moskwa
- Zuzanna Palak
- Julia Kierepka
- Emilia Piechnik
- Kinga Kosak
- Marcel Sienkiel
- Kinga Moskwa
Prace konkursowe zostaną zaprezentowane na apelu podsumowującym program.
Nagrodzeni uczniowie pojadą na bezpłatną wycieczkę do Zwierzyńca w dn. 4.10.2023 r.
