Wyróżnienie w Konkursie Czytelniczym

 

Wyróżnienie w Konkursie Czytelniczym „Czy znasz…?”


19 kwietnia 2023 roku trzy osoby z naszej szkoły pojechały na Konkurs Czytelniczy “Czy znasz…?”etap powiatowy dla klas 5-6 w Tomaszowie Lubelskim w filii Pedagogicznej Biblioteki- Hubert Jasiński, Julia Dudek z klasy 5 a, Aysha Afzal z kl. 6 a. Pisali test sprawdzający znajomość 5 książek:

Michael Ende „Momo albo Osobliwa historia o złodziejach czasu i dziewczynce, która odzyskała dla ludzi skradziony im czas”,

Olaf Fritsche „Czarny rycerz”,

Jadwiga Korczakowska „Spotkanie nad morzem”,

Dariusz Rekosz „Mors, Pinky i trzynasta komnata”,

Moony Witcher „Dziewczynka z Szóstego Księżyca”.


Do drugiego etapu konkursu zakwalifikowali się:Julia Dudek i Hubert Jasiński.


26 kwietnia 2023 roku Hubert Jasiński zdobył wyróżnienie. Gratulujemy!
                      
                                                                                                                          Małgorzata Knafel