Wyróżnienie w Konkursie Czytelniczym
Wyróżnienie w Konkursie Czytelniczym „Czy znasz…?”
19 kwietnia 2023 roku trzy osoby z naszej szkoły pojechały na Konkurs Czytelniczy “Czy znasz…?”etap powiatowy dla klas 5-6 w Tomaszowie Lubelskim w filii Pedagogicznej Biblioteki- Hubert Jasiński, Julia Dudek z klasy 5 a, Aysha Afzal z kl. 6 a. Pisali test sprawdzający znajomość 5 książek:
Michael Ende „Momo albo Osobliwa historia o złodziejach czasu i dziewczynce, która odzyskała dla ludzi skradziony im czas”,
Olaf Fritsche „Czarny rycerz”,
Jadwiga Korczakowska „Spotkanie nad morzem”,
Dariusz Rekosz „Mors, Pinky i trzynasta komnata”,
Moony Witcher „Dziewczynka z Szóstego Księżyca”.
Do drugiego etapu konkursu zakwalifikowali się:Julia Dudek i Hubert Jasiński.
26 kwietnia 2023 roku Hubert Jasiński zdobył wyróżnienie. Gratulujemy!
Małgorzata Knafel

