Język polski/ Klasa VIa/ 24.06.2020

Temat: Wszyscy nobliści byli kiedyś dziećmi… oceniamy kreatywne prezentacje.

  1. Zapisz temat lekcji w zeszycie do j. polskiego.
  2. Obejrzyj prezentacje z załącznika wykonane według polecenia:

Przedstaw historię jednego z noblistów ze zwróceniem uwagi na historię jego życia z uwzględnieniem czasów dzieciństwa, tworząc ciekawą prezentację w dowolnej formie: papierowej lub multimedialnej. Wybór należy do Ciebie. Może być to prezentacja stworzona na wzór tej z podręcznika albo w formie komiksu lub może to być prezentacja PowerPoint, genially lub ... Jest to praca dla osób chętnych, kreatywnych i ambitnych.

3. W trakcie oglądania  rób sobie notatki :

  • doceń strony pozytywne 
  • wskaż negatywne
  • sformułuj wskazówki, jak można udoskonalić
  • recenzję, uwagi i rady dla autorów prześlij na mój adres.

4. Gratuluję KREATYWNYM TWÓRCOM, którzy otrzymali świetne cząstkowe oceny.