Język polski/ Klasa VIa/ 24.06.2020
Temat: Wszyscy nobliści byli kiedyś dziećmi… oceniamy kreatywne prezentacje.
- Zapisz temat lekcji w zeszycie do j. polskiego.
- Obejrzyj prezentacje z załącznika wykonane według polecenia:
Przedstaw historię jednego z noblistów ze zwróceniem uwagi na historię jego życia z uwzględnieniem czasów dzieciństwa, tworząc ciekawą prezentację w dowolnej formie: papierowej lub multimedialnej. Wybór należy do Ciebie. Może być to prezentacja stworzona na wzór tej z podręcznika albo w formie komiksu lub może to być prezentacja PowerPoint, genially lub ... Jest to praca dla osób chętnych, kreatywnych i ambitnych.
3. W trakcie oglądania rób sobie notatki :
- doceń strony pozytywne
- wskaż negatywne
- sformułuj wskazówki, jak można udoskonalić
- recenzję, uwagi i rady dla autorów prześlij na mój adres.
4. Gratuluję KREATYWNYM TWÓRCOM, którzy otrzymali świetne cząstkowe oceny.
