25 i 26 marca pracuje klasa 6b.
rodzy Szóstoklasiści!
25 marca
Temat: Podsumowanie pracy z lekturą "Hobbit, czyli tam i z powrotem"
1.Zapisz temat w zeszycie.
2. Przypomnij sobie z zeszytu tematy i notatki z omawianej lektury.
3.Zaloguj się na Kahoot it. Dołącz do grupy "6b" na messengerze , tam w czasie lekcji j.polskiego o 11:00 otrzymasz kod do interaktywnego testu powtórzeniowego o lekturze.
26 marca
Temat: Piszemy zyczenia z różnych okazji.
-
Zapisz temat w zeszycie.
-
Wysłuchaj nagrania piosenki. W trakcie słuchania ze słuchu zapisz w zeszycie refren. Koniec powtórz kilka razy.
https://www.google.com/search?q=m%C4%99skie+granie+orkiestra+2019+sobie+i+wam
-
Przeczytaj informacje, obejrzyj ilustracje ze str. 215-216 z podręcznika.
-
Wykonanaj zadania w zeszycie ćwiczeń na str.66 i 67.
Małgorzta Knafel
