25 i 26 marca pracuje klasa 6b.

rodzy Szóstoklasiści!

25 marca

Temat: Podsumowanie pracy z lekturą "Hobbit, czyli tam i z powrotem"

1.Zapisz temat w zeszycie.

2. Przypomnij sobie z zeszytu tematy i notatki z omawianej lektury.

3.Zaloguj się na Kahoot it. Dołącz do grupy "6b" na messengerze , tam w czasie lekcji j.polskiego o 11:00 otrzymasz kod do interaktywnego testu powtórzeniowego o lekturze.

26 marca
Temat: Piszemy zyczenia z różnych okazji.

  1. Zapisz temat w zeszycie.

  2. Wysłuchaj nagrania piosenki. W trakcie słuchania ze słuchu zapisz w zeszycie refren. Koniec powtórz kilka razy.

    https://www.google.com/search?q=m%C4%99skie+granie+orkiestra+2019+sobie+i+wam

  3. Przeczytaj informacje, obejrzyj ilustracje ze str. 215-216 z podręcznika.

  4. Wykonanaj zadania w zeszycie ćwiczeń na str.66 i 67.
    Małgorzta Knafel