Klasa VIa, 23.03.2020r.
Drodzy Szóstoklasiści!
Oto nasze zadanie! W bieżącym tygodniu nabędziecie wiedzę o budowie zdania pojedynczego. Przygotowałam dla Was plan pracy. Oto zadanie na:
Poniedziałek:
Temat: Budowa zdania pojedynczego.
- Przeczytaj i przepisz pierwszą tabelę ze str. 233 z podręcznika.
- Obejrzyj filmy:
a) Podmiot i orzeczenie!, https://www.youtube.com/watch?v=OlkAcjmJ7i8
b) Podmiot i orzeczenie - części zdania ¼, https://www.youtube.com/watch?v=9Emx39cDa2c
3. Wykonaj w zeszycie ćwiczeń zadania 1-7 ze str. 72-74
