Barwy lasu”

 Nasi młodzi artyści przystąpili do VIII Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „Barwy lasu”. Inspirując się pięknem jesiennych drzew i niezwykłym nastrojem tej pory roku  przygotowaliśmy zestaw prac, które można obejrzeć poniżej.

Szkołę reprezentują prace następujących autorów:

- Jakub Bucior kl. IV

- Łukasz Bucior kl. IV

- Julia Dudek kl. VI

- Julia Smyk kl. VI

- Aleksandra Kuczmaszewska kl. V

- Gabriela Kuczmaszewska kl. VI

- Weronika Mruk kl. VI

 Naszym młodym artystom życzymy powodzenia i zapraszamy do obejrzenia prac.

                                                                                        Ewa Zieńko