Ostatni raz!

  „ Ostatni raz z kolegami, 

Przy stoliku w naszej sali usiedliśmy dziś”  Słowami piosenki 27.06.2016 r. pożegnano dzieci odchodzące z przedszkola i zakończono rok szkolny 2015/2016. Na uroczystość przybyła pani dyrektor Bernadeta Wołoszyńska, pani wicedyrektor Dorota Ciećko i rodzice. Po części artystycznej pani dyrektor wręczyła starszym dzieciom Dyplomy ukończenia przedszkola, a wszystkim pożyczyła zdrowych, słonecznych i udanych wakacji. Na każde dziecko czekała również niespodzianka- kolorowa piłka.

                                                                                                                                  Wychowawcy grup