Święty Mikołaj w przedszkolu

 „Jak dobrze wiecie Święty Mikołaj chodzi po świecie,

 Dźwiga swój worek niezmordowanie,

 I każde dziecko prezent dostanie”

Święty Mikołaj, ten wyjątkowy i bardzo oczekiwany gość przybył do naszego przedszkola 7 grudnia. Dzieci z wielką niecierpliwością czekały na niego od samego rana. A gdy się pojawił z ogromną radością i podekscytowaniem powitały go. Mimo braku śniegu dotarł do nas szczęśliwie, z dużym workiem prezentów. Rozmawiał z dziećmi,żartował, zachęcał ich by były grzeczne, słuchały rodziców i pań w przedszkolu a one w podziękowaniu za prezenty i emocjonujące spotkanie zaśpiewały mu piosenkę.

 Wizyta Świętego Mikołaja przebiegła w bardzo miłej atmosferze. Przyniosła naszym wychowankom wiele radości. Szkoda że Mikołaj przychodzi tylko raz do roku.