Wyjście na cmentarz

1 listopad – jest dniem pamięci o naszych bliskich, którzy już od nas „odeszli” i tych, którzy zginęli o walkach o wolność. Przedszkolaki też o tym wiedzą. Wykorzystując piękną pogodę 28 października odwiedziliśmy groby żołnierskie na cmentarzu w Tarnawatce. Zapaliliśmy znicze, odmówiliśmy modlitwę i minutą ciszy uczciliśmy pamięć poległych żołnierzy.