8 MARCA - DZIEŃ KOBIET
Dzień Kobiet jest szczególnym i wyjątkowym dniem, który obchodzą wszystkie kobiety na całym świecie. O tym dniu chłopcy w przedszkolu również pamiętają i składają najserdeczniejsze życzenia swoim koleżankom, a także wręczają im drobne upominki.
Tak też było i u nas. 8 marca 2024 roku nasze dziewczynki zostały mile zaskoczone przez kolegów. Chłopcy z grup: „Pszczółki” i „Wiewiórki” przygotowali dla nich wspaniałą niespodziankę. Pod czujnym okiem pań: Mirosławy Majdan i Ewy Kierepka wystąpili w montażu słowno – muzycznym. Były wiersze, piosenki i taniec dla wszystkich Pań i koleżanek. Nie zabrakło serdecznych życzeń skierowanych do kobiet, zarówno tych dużych jak i małych. Następnie chłopcy wręczyli każdej Pani różę a koleżankom własnoręcznie wykonane kwiaty.
Wszystkie panie i dziewczynki dziękują chłopcom za piękne życzenia, kwiaty i promienny uśmiech…
Jolanta Wołoszyn
