Babciu, Dziadku, dziękujemy!

„Dziś dla babci słońce mamy i całuski dla dziadziusia,

Dziś życzenia wnuczek składa i piosenki śpiewa wnusia”

 

Babcia i Dziadek każdemu dziecku kojarzą się z ciepłem, miłością i wszystkim, co dobre. Mają zawsze dla nich czas, umieją pocieszyć, są cierpliwi, zawsze rozumieją ich dziecięce rozterki, ale przede wszystkim bezgranicznie je kochają. Wnuczęta są dla nich radością życia. Dlatego, w podzięce za ich wielkie serce, w dniach 24-26 stycznia oraz 14 lutego 2024 roku odbyły się w naszym przedszkolu uroczyste spotkania wnuków z Dziadkami.  Dzieciaki z każdej grupy pod czujnym okiem wychowawczyń zaprezentowały wiersze, piosenki oraz tańce, które ćwiczyły na tą uroczystość. W przepięknej scenografii oraz wyjątkowej atmosferze, wnuczęta wspaniale wystąpiły przed bliskimi. W ten sposób podziękowały za trud włożony w ich wychowanie. Na koniec przedszkolaki obdarowały swoich bliskich własnoręcznie przygotowanymi laurkami i upominkami. Goście ze wzruszeniem patrzyli na swoje pociechy i brawami dziękowali za występy. To były naprawdę wyjątkowe uroczystości, pełne uśmiechu, radości, dumy i wzruszenia.

Jolanta Wołoszyn