WYCIECZKA DO SZKOŁY PODSTAWOWEJ
Dnia 24.06.2014 r. dzieci 5 – 6 letnie uczestniczyły w zajęciach klasy I u Pani Barbary Tyrki a młodsze bawiły się wspólnie z dziećmi z oddział przedszkolnego u Pani Jolanty Wołoszyn
Dnia 24.06.2014 r. dzieci 5 – 6 letnie uczestniczyły w zajęciach klasy I u Pani Barbary Tyrki a młodsze bawiły się wspólnie z dziećmi z oddział przedszkolnego u Pani Jolanty Wołoszyn